- See more at: http://blogtimenow.com/blogging/automatically-redirect-blogger-blog-another-blog-website/#sthash.yKE1JoC3.dpuf Style Nightcap: Fashion Show poza wybiegiem

2013/04/29

Fashion Show poza wybiegiem

Od dawien dawna wiadomo, że by zabłysnąć w świecie mody - należy się wyróżniać. Niektórzy tylko tyle zapamiętali z lekcji autoprezentacji i zapominają, że produkt sam musi się obronić. Jednak Polacy jeszcze się na to łapią. Dla bloggerów z prawdziwego zdarzenia nie ma miejsca w pierwszych rzędach! (Harel, następnym razem walcz o swoje i przyjdź na FW z turbosprężarką we włosach!)


Moda jest sama w sobie pusta. Liczy się tylko wygląd. 
Niestety, jak widać, z tego samego założenia wychodzą ludzie pracujący w tej branży. Pierwsze rzędy (jak co roku) zajęli najlepsi krytycy mody w Polsce! Skąd to wiem? Wystarczy spojrzeć na zdjęcie poniżej - farba, brokat, cekiny na twarzy! ... no a później możemy poczytać sobie recenzje na światowym poziomie.
Łączę się w bólu z Michałem Zaczyńskim... Chyba oboje będziemy cierpieć na depresję tej wiosny... Konkurencja nas wygryzła! klik


Jeśli w Waszych szafach brakuje ciuszków godnych fotki na ściance sponsorskiej - nic straconego! Hop siup za płot sąsiada - pożyczamy świnkę i voila! Przecież wszyscy wiedzą, że ssaki z rodziny świniowatych uwielbiają zgiełk, splendor i błysk fleszy ;)


'Niech żyje bal' chciałoby się śpiewać. Ja jednak czekam na czasy, aż ta cała maskarada dobiegnie końca. A najważniejszą wartością bloggera będzie jego pióro i obeznanie w temacie.

10 comments:

 1. Szlag! Akurat farb miałem pod dostatkiem...
  Ale na pewno następnym razem postaram się o jakiś żywy inwentarz! Może kogut, żeby "piał za mnie z zachwytu".

  ReplyDelete
 2. Haha, tekst z kogutem - ferst klas :D Ech, ludziom się trochę w dupach przewraca. No ale świat mody nie jest litościwy, trzeba mieć twardą dupę do obicia. Mam nadzieję że za rok będzie sto razy lepiej!!!

  ReplyDelete
 3. świnka haha zawsze spoko . slodka jest :3
  mons-monss.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. OMG how is cute the pig
  xoxo
  vendy

  NEWS ON MY BLOG!!!
  follow me on:
  the simple life of rich people BLOG

  ReplyDelete
 5. Biedna świnka <3 taka urocza, a z takim...ekhm ;d
  Pierwsze zdjęcie to faktycznie moda na światowym poziomie, może nawet pozaziemskim ;d

  Pozdrawiam i zapraszam do siebie w wolnej chwili :)

  ReplyDelete
 6. Dziękuję , bardzo mi miło ;) magik by się przydał aby odgonić wszystko co wokół nas złe ;) u Ciebie świetne zdjęcia i masz fajne włosy ;)

  ReplyDelete
 7. przejrzałam Twojego bloga i jestem pod wrażeniem, będę tu częstym gościem:)

  ReplyDelete
 8. Jaka fajna świnka :) Niedługo będzie moda na świnki :D Już mi sie to podoba :D

  ReplyDelete
 9. Jak bal przebierańców z podstawówki, tylko jeszcze więcej wszystkiego. Z jednej strony mogę trzymać kciuki z tobą za koniec tego szaleństwa, ale z drugiej nie wiem, czy nie chciałabym się wybrać na taki FW jak na wycieczkę do jakiegoś gabinetu feszyn osobliwości. Wygląda jak śmieszna sprawa.

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...